Darmowy audyt strony

Jaka powinna być skuteczna strona internetowa? Znamy odpowiedź na to pytanie i chętnie ją dla Ciebie stworzymy! Zyskaj profesjonalną i funkcjonalną witrynę, która wyróżni Twoją markę. Odezwij się do nas, a wspólnie zbudujemy stronę internetową, która zrealizuje cele Twojej firmy. Doradzamy, tworzymy i pomagamy Ci wrzucić kolejny bieg!

Czym jest

audyt UX/UI

Audyt UX/UI to szczegółowa analiza strony internetowej, która skupia się na jej dostosowaniu do wymagań użytkowników. Pozwala znaleźć błędy i zaproponować rozwiązania, które je wyeliminują, a także poznać mocne strony Twojej witryny. Dzięki temu stanie się ona prostsza w obsłudze i bardziej przyjazna wizualnie. Sprawdź, co warto poprawić, aby osiągać lepsze wyniki!

Jak wygląda

analiza strony

Pozwól specjalistom spojrzeć świeżym i doświadczonym okiem na Twoją stronę internetową.  Audyt UX składa się z kilku etapów. Podstawa to analiza danych i wędrówka poznawcza, która pozwala prześledzić drogę użytkownika na Twojej stronie.

Przeprowadzimy także analizę heurystyczną i analizę konkurencji. Wszystko po to, aby każda wizyta na Twojej stronie była satysfakcjonująca dla internautów. Zmień zadowolonych użytkowników na lojalnych klientów! Dzięki nam stanie się to możliwe!

Propozycje zmian,

a wdrożenie

Nie poprzestajemy na znalezieniu błędów. Powiemy Ci, jak je naprawić! Efektem każdego audytu UX/UI jest rekomendacja konkretnych zmian, które sprawią, że Twoja strona stanie się przyjazna dla użytkowników.

Wzrost współczynnika konwersji, większa wiarygodność, dłuższy czas spędzany na stronie, lokalizacja klientów – to tylko kilka z korzyści, które zyskasz po wdrożeniu zarekomendowanych przez nas zmian! Nie musisz niczym się przejmować, ponieważ ich wdrożenie również możesz zostawić nam.

Darmowa

konsultacja

Chcesz sprawdzić, jakie możliwości zapewnia audyt UX/UI? Umów się na darmową konsultację! Podczas rozmowy opowiemy Ci, jak przebiega taki audyt oraz co możesz dzięki niemu zyskać. Chętnie odpowiemy także na Twoje pytania. Darmowa konsultacja trwa ok. 15-30 minut. To wystarczający czas, abyś mógł podjąć decyzję o dalszej współpracy. Nie zwlekaj i umów się już teraz. To nic nie kosztuje!

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Wyślij zapytanie

już teraz